ביובית בהוד השרון

הביוב שלכם עולה על גדותיו? הבית מוצף? ריחות לא נעימים?אנו ביובית - הבית שלכם לכל בעיות הביוב, לרבות שאיבת ביוב בהוד השרון, פריצת סתימות, ניקוי שורשים, שטיפת קווי ביוב ומים, החלפת צנרת, התקנת צנרת חדשה והכל בצורה מהירה מקצועית ובמחיר הוגן

 

פריצת סתימות בהוד השרון

 
 
 
 

סתימה בצנרת הביוב היא תופעה מעיקה, היכולה לשבש יום עבודה שלם בעסק המשרת לקוחות רבים או לגרום לתסכול רב כאשר אין אפשרות להשתמש בשירותים והאמבטיה בבית 

לכן, עליכם לפנות לגורם מקצועי, אשר יפרוץ את הסתימה בצנרת במהירות.

עם זאת, עולה השאלה כיצד בכלל פורצים סתימה בצנרת הביוב?

 

להלן כל הצעדים שאנשי המקצוע צריכים לבצע, בכדי להביא אתכם לתוצאות מעולות.

 

כך פורצים סתימות קשות ומורכבות

איתור מקור הסתימה- בשלב הראשון עלינו לאתר את מקור הסתימה, ולכן עלינו לפתוח את שוחות הביקורת ולזהות את השוחות המלאות כך שניתן יהיה להעריך היכן ממוקמת הסתימה בצנרת. לאחרי עלינו להבין מה גורם לסתימה בכדי לדעת באיזה ציוד להשתמש.

פריצת סתימה בלחץ מים- במרבית המקרים, שטיפה בלחץ מים גבוה תספיק לפרוץ את הסתימה. אנו נמשוך צינור ארוך וחזק מהביובית ונשחיל אותו אל תוך צנרת הביוב, קרוב לאזור הסתימה ולאחרי נפעיל את משאבת הלחץ. הלחץ שיוצרת משאבת המים כלכך חזק, מה שמאפשר לנו להסיר חומרים קשים לרבות בטון, חול, אבנים, מגבונים לחים ועוד.

שורשים- תופעת השורשים, הינה אחת הבעיות הנפוצות בבניינים ובתים פרטיים, אנו אוהבים שהגינה פורחת, אך לפעמים זה מגיע עם מחיר. השורשים מהעצים, בחיפוש אחר מקור מים, חודרים לצנרת הביוב וסותמים אותה, סתימות אלו מורכבות יותר ודורשות טיפול שונה, פרט ללחץ המים עלינו להחדיר סכינים לצנרת הביוב, מה שמאפשר לנו לגלח את השורש בצמוד לדופן הצינור וכך לפתור את הבעיה.

מתי נדרש להזמין ביובית?

מערכת הביוב המרכזית של בתים פרטיים, בניינים ובתי עסק, הינה מערכת ביוב מורכבת יותר, שמטרתה להעביר כמויות גדולות של נוזלים ומוצקים למערכת הביוב העירונית.

לכן, נדרש ציוד חזק יותר בכדי באמת לנקות את המערכת.

שימו לב! במרבית המקרים, לסתימה יהיו סימנים מוקדמים.

דוגמא לכך היא ביעבוע בעת הורדת מים באסלה, ריח חריף שפשוט מסרב להתנדף או פשוט זרימה איטית יותר בעת הורדת מים או שימוש באמבטיה.

לכן, כדאי למנוע את האי נעימות כבר בשלבים הראשונים, זה גם יכול להוזיל את מחיר העבודה.

054-5449922

מורדי הגטאות 3 הרצליה

ביובית 1984