ביובית ברמת השרון

חברת ביובית היא הבית שלכם, כל שרותי הביוב תחת כתובת אחת : שאיבת ביוב, שאיבת הצפות, פריצת סתימות, ניקוי וחיתוך שורשים בביוב, צילום קווי ביוב ועוד
אחריות מלאה בכל עבודה, למעט בקווים פגומים.

 

פריצת סתימות ברמת השרון

 

הגורמים הנפוצים ביותר לסתימות בצנרת הביוב הינם מגבונים לחים ושורשים.

 

המגבונים אינה מתפרקים במים ועל כן להוריד מגבון לח באסלה שווה ערך להורדת סמרטוט מה שגורם לסתימות רבות.

שורשים חודרים למערכת הביוב באזורים שקיימים חיבורים בין צינורות או בין צינור הביוב לשוחת הביקורת. כאשר השורש חודר למערכת הוא יגדל ויסתום את המערכת כולה.

 

כך פורצים סתימות מגבונים

 
 
 

פריצת סתימה בלחץ מים- לא תמיד ניתן לזהות מיד שמדובר במקרה של מגבונים לחים, אך ברגע שאנו מפעילים את לחץ המים בכיוון הסתימה אנו יכולים לחוש האם מדובר במגבונים כתוצאה מההתנגדות ללחץ. המים. נכון, שטיפה בלחץ מים גבוה תספיק לפרוץ את מרבית הסתימות אבל במקרה של מגבונים הלחץ לא תמיד מספיק, ולכן נדרש להחדיר למערכת גם סכינים בכדי לווודא שכל המגבונים נשטפו.

שורשים- השורשים חודרים את צנרת הביוב, בחיפוש אחר מקור מים, הם חודרים לצנרת הביוב דרך נקודות החולשה של מערכת הביוב, באזור החיבורים בין הצינורות או בחיבורים בין הצינורות לשוחת הביקורת וסותמים את המערכת לחלוטין. סתימות אלו מורכבות יותר ודורשות טיפול שונה, ועל כן אנו מחזיקים ציוד שמיועד להתמודד עם תופעת השורשים ולבצע את העבודה במהירות וביעילות.

אינסטלטור או ביובית?

התשובה לשאלה זו תלוי במיקום הסתימה, מערכת הביוב המרכזית של בתים פרטיים, בניינים ובתי עסק, הינה מערכת ביוב מורכבת יותר. מערכת זו פרט להיותה גדולה ורחבה היא גם מסועפת, בכדי להעביר כמויות גדולות של נוזלים מכל חלקי הבית ולכן כדאי להזמין ביובית כאשר מדובר במערכת הביוב החיצונית של הבית או כאשר יש בעיה בצנרת שמובילה מהשירותים לכיוון מערכת הביוב הראשית.

שימו לב!

בכדי לקבל הצעת מחיר עניינית ורלוונטית כדאי לפרוש בפני נותן השירות מה הבעיה בדיוק! האם הבעיה חוזרת? האם הבעיה ראשונית? מה מיקום הבעיה? ומה המרחק של שוחת הביקורת מהכביש.

לכן, כדאי לחשוף את כל המידע שברשותכם כבר בשלבים הראשונים, זה גם יכול להוזיל את מחיר העבודה.

054-5449922

מורדי הגטאות 3 הרצליה

ביובית 1984